Food truck do wynajęcia


Chcesz spróbować swoich sił w małej gastronomii, ale nie wiesz, jak się za to zabrać? Przychodzimy z pomocą. Oferujemy przyczepy gastronomiczne na wynajem w Krakowie i okolicach. Mamy gotowe samochody wyposażone tak, aby sprostać wszelkim wymogom. Posłużą zarówno osobom planującym otworzyć lodziarnię na kółkach, jak i przedsiębiorcom zaczynającym własne restauracje mobilne czy bary typu food truck. Zawsze dajemy możliwość personalizacji samochodów, więc z przyjemnością dopasujemy go do Twoich potrzeb. Tak, abyś mógł sprawnie przygotowywać i serwować wybrane potrawy.

Wybór food trucka na wynajem nie zawsze jest prosty. Szczególnie jeśli dopiero zaczynasz tego rodzaju działalność. Dlatego zobacz naszą ofertę przyczep gastronomicznych i zobacz, która opcja najbardziej by Ci odpowiadała. Jeżeli uważasz, że czegoś brakuje w konkretnym samochodzie, to opowiedz nam, jak chciałbyś go zmienić. Zawsze chętnie spełnimy Twoje oczekiwania.

Przyczepy gastronomiczne wynajem

Opcja wynajmu food trucka jest bardziej ekonomiczna niż kupowanie nowej przyczepy gastronomicznej. U nas możesz zdecydować się na rezerwację wybranego samochodu na dowolną liczbę miesięcy. Daj sobie czas na rozwój działalności i na zdobycie Klientów, na jakich Ci zależy. Nawet jeśli początkowo niewiele osób będzie wiedziało o Twoim pysznym jedzeniu, to stopniowo się przekonają i zaczną częściej kupować. Twój biznes będzie się rozwijał, a Ty nadal będziesz ponosił niższe koszty, ponieważ będziesz miał food truck do wynajęcia.

Gdzie nas znaleźć? Działamy na terenie Krakowa i tu wypożyczamy najwięcej samochodów. Jednak w razie potrzeby realizujemy usługi na terenie całej Polski.

Dlatego napisz lub zadzwoń i dobierzmy dla Ciebie najlepszą przyczepę gastronomiczną!