Nowe przyczepy gastronomiczne


Planujesz zająć się czymś nowym i otworzyć własny biznes? Chciałbyś robić, coś, co sprawia Ci prawdziwą przyjemność? Food trucki cieszą się coraz większą popularnością. Powstają kolejne parki z nowymi przyczepami gastronomicznymi, organizowane są festiwale jedzeniowe, a klienci chętnie próbują nowych smaków. Otwarcie każdego miejsca z tego typu lokalami to zawsze wielkie wydarzenie. Jeśli chodzi Ci po głowie rozwój w tej dziedzinie, to u nas znajdziesz to, czego potrzebujesz do rozpoczęcia biznesu w branży kulinarnej.

Zajmujemy się sprzedażą, projektowaniem oraz wyposażaniem samochodów pod lokale, bary, piekarnie, lodziarnie czy mini restauracje. Słowem, mamy nowe przyczepy gastronomiczne, które chętnie wykończymy zgodnie z Twoimi preferencjami. Zadbamy o ich wystrój, ale też o odpowiedni sprzęt do przygotowywania posiłków. Niezależnie od tego, czy planujesz wyspecjalizować się w burgerach, serwować smakołyki z kuchni świata, czy świeże soki owocowe, my Ci z tym pomożemy.

Przyczepy gastronomiczne

Ciężarówki i samochody przeznaczone na lokale gastronomiczne są małe. Na przestrzeni kilkunastu m2 muszą zmieścić się lodówki, kuchenka, półki na potrzebne przedmioty i wszystkie inne sprzęty. Co więcej, pracownik powinien mieć swobodę ruchów, żeby pracować dobrze i sprawnie. Nie każdy wie, jak urządzić takie nowe przyczepy gastronomiczne. Mamy w tym doświadczenie, ponieważ sprzedaliśmy wiele zaprojektowanych przez siebie food trucków, które po dziś dzień świetnie sprawdzają się w praktyce.

Zapraszamy do kontaktu i do rozmowy na temat kupna lub wynajmu nowych przyczep gastronomicznych z pełnym wyposażeniem oraz oprawą graficzną. Możesz skorzystać z naszych gotowych, już wstępnie wykończonych samochodów lub zamówić stworzenie takiego modelu całkowicie od początku. Wszystko zależy od tego, czego potrzebujesz i jak to widzisz.

Przejrzyj nasze dotychczasowe projekty i znajdź inspirację. Zapraszamy do rozmowy i rozwoju Twojej małej gastronomii na kółkach.

Przyczepy, które oferujemy naszym Klientom, mogą być dowolnie dostosowywane dla potrzeb Klienta.

mogą one pełnić role:

  1. Gastronomiczne.
  2. Handlowe.
  3. Towarowe.
  4. Transportowe.
  5. Bagażowe.
  6. Ekspozycyjne.
  7. Specjalnego zastosowania (sprzęt medyczny, ratunkowy)
  8. Izotermy.

Występują w wersji jedno i dwu osiowej z hamulcem lub bez

Nowa przyczepa spersonalizowana zostaje do wizji Klienta. W budowie stosujemy płyty warstwowe o wybranych przez klienta grubościach. Obecnie w budowie korzystamy z grubości 8 – 10 cm.